Parttimer snackbar pizzeria gezocht

We want you! Wil jij werken in het leukste horecateam van Barger Oosterveld? De lekkerste snacks, pizza’s en patat bakken? Wij zijn op zoek naar medewerkers om ons team te versterken. Heb je al wat ervaring in de horeca of bent bereid om dit te leren en ben je 20 tot 32 uur beschikbaar? Stuur dan een mailtje naar info@melodyemmen.nl.  Zien we je snel?

Medewerker snackbar/pizzeria

Verzorg jij voor onze gasten een snelle, lekkere hap?
Veel gasten uit Barger-Oosterveld en omgeving kiezen voor iets lekkers uit de snackbar/pizzeria van Melody. Jij zorgt ervoor dat er een een goede voorraad lekkere snacks klaar ligt en dat alle verpakkingsmaterialen aangevuld zijn. We verkopen ook pizza's en maaltijden. Hiervoor wordt ook alles klaargezet en staan we klaar voor een drukke spits! Er komen mensen in de snackbar, maar er wordt ook online besteld. Deze bestellingen maken we met ons team klaar. Aan het einde van je dienst ruimen we alles met elkaar op, maken we schoon en zetten we alvast wat klaar voor de volgende dag. Aan het einde van de dag eet en drink je wat met collega’s om na te praten en de dag af te sluiten.

Omschrijving van de functie

Je hebt ervaring in de snackbar of bent bereid dit te leren, je begrijpt wat er dagelijks moet gebeuren en volgt orders op. Je bent een aanpakker en het allerliefst maak jij het mensen naar de zin. Je bent stressbestendig en houd overzicht in drukke situaties.

Taken van medewerker snackbar/pizzeria:

• Zorgen dat gasten snel, maar gastvrij geholpen worden
• Juiste afhandeling van alle inkomende bestellingen
• Het bakken van de allerlekkerste patat, snacks en pizza’s!
• Schoonmaken van je werkplek

Functie-eisen:

• Je bent gastvrij
• Je vindt het niet erg om naast doordeweeks ook in de weekenden te werken
• Je bent minimaal 20 uur beschikbaar op basis van een contract tussen 20-32 uur


Dit bieden wij jou:

• Een gezellige werkplek, waar persoonlijke ontwikkeling mogelijk is
• Het hele jaar door werk
• Flexibele werktijden
• Parttime baan
Nieuwsbulletin geplaatst op: 2021-09-27 19:47:01


Terug naar het nieuws overzicht

Contact melody

Zalencentrum Melody

Adres: Splitting 45
7826 CN EMMEN
(Barger Oosterveld)

Telefoon: 0591 - 625 111

Fax: 0591 - 624 126

E-mail: info@melodyemmen.nl

Contactformulier